Étkezési igény bejelentése

Tisztelt Szülők és Diákjaink!

Iskolánk a szokásos módon, továbbra is lehetőséget biztosít a kedvezményes ebédelésre diákjai részére az Önkormányzat támogatásával úgy, hogy az önkormányzat fizeti az étkezési költség tetemes részét. Így a diákoknak továbbra is egységesen 335.-Ft-ba kerül a napi ebéd. További kedvezmény igénybevételére jogosultak a nagycsaládosok, tartósan beteg gyermekek, a gyermekvédelmi támogatásban részesülők és a gondozásban lévők is, 50 vagy 100%-os engedményre.

Az engedmény igénybevétele érdekében a mellékelt nyilatkozatot kell beküldeniük, minden tanév elején.

A gördülékeny adminisztráció érdekében az aktuális hónapra kitölthető táblázatot mellékelem és azt az email címemre kitöltve kérem szépen visszajuttatni. Így módom lesz előkészíteni az ebédbefizetéseket. A számlát az Önkormányzati GESZ állítja ki a befizetett összegekről.  A táblázat tartalmazza a tanítási szüneteket, ünnepnapokat, ill. a ledolgozandó napokat is.

február havi ebédbefizetés ideje január 17– 21-ig tart.

A március havi ebédbefizetés ideje február 14– 18-ig tart.
Az április havi ebédbefizetés ideje március 7– 11-ig tart.
A május havi ebédbefizetés ideje április 4– 8-ig tart.
A június havi ebédbefizetés ideje május 10– 13-ig tart.

Az ebédbefizetés a délelőtti szünetekben lehetséges!

Az ebédbefizetés egyszerűen ellenőrizhető, minden diák névre szóló számlát kap a havi befizetésekről, de sajnos csak a tárgyhó végén.

Előre is köszönöm szíves együttműködésüket!

Üdvözlettel: Gondnok

Kérjük a kitöltött táblázatot szíveskedjenek a következő címre küldeni: fnmszki.gondnok@gmail.com

A táblázat innen tölthető le:

Egyéb letölthető dokumentumok:

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail-címet nem tesszük közzé.